fbpx

Magdalena Narain

Wiem, że mogę wszystko. Wystarczy, że po to sięgnę.

Żona, mama dwójki brzdąców, mentorka.

Odkąd pamiętam, żyję w pogoni za marzeniami. Od 14 lat mieszkam i wypracowuję swój sukces finansowy w Wielkiej Brytanii.

Już 5 lat żyję bez etatu i szefa.

Czy przyszło to do mnie samo? Nie!
Długo zajęło mi zrozumienie, CZEGO tak naprawdę chcę w życiu i JAK mogę tego dokonać.

Poznaj mnie lepiej
Oto moja historia…

Byłam jedną z tych kobiet, które niemal od zawsze wiedziały, jaką ścieżkę kariery obiorą. Moja wymarzona wówczas profesja brzmiała: zawodowy kurator dla osób dorosłych.

Skończyłam studia, podjęłam pracę i… nic. Ciągle zarabiałam za mało, a perspektywy na przyszłość mnie nie zadowalały.

Postanowiłam podjąć decyzję podobną do wielu osób w tamtym czasie: wyjechać do UK. Nigdy nie ukrywałam tego, że wyjechałam za pieniędzmi; nie rozwojem, nauką czy enigmatycznym „szczęściem”. Wyjechałam za pieniędzmi.

Skończyło się na tym, że wracałam do Polski aż trzy razy. Trzy razy miotałam się między Polską a UK! Z jednej strony byłam w UK przytłoczona, ale z drugiej – ciągle czułam, że po coś tam wracam.

Za trzecim razem w końcu się chyba udało. Spełniałam się zawodowo, poznałam mojego przyszłego męża, planowaliśmy rodzinę. Idealne życie, prawda? Też tak myślałam!

Dopiero w czasie jednej z ciąż zaczęłam zastanawiać się na poważnie. Myślałam sobie wtedy: Magda, po co tutaj właściwie przyjechałaś?

Odpowiedź mnie nie zadowalała. Tak – nie wyjechałam z Polski po to, aby pracować z szefem nad głową czy stresować, że nie dostanę urlopu podczas letnich wakacji moich dzieci.

Zaczęłam więc szukać nowej drogi. Zainteresowałam się pracą online. Chciałam otworzyć własny biznes i być wolna finansowo, ale nie czułam się ekspertem w żadnej dziedzinie. A zegar tykał…

Dałam sobie 3-5 lat na to, by zbudować biznes online i osiągnąć fajny dochód. Nie chciałam się martwić, czy wystarczy nam od pierwszego do pierwszego. Kto by chciał?

Pięć lat zajęło mi znalezienie odpowiedniej firmy, by ruszyć z biznesem przez internet. Takiej firmy, która da mi wystarczająco dużo swobody i wystarczająco duże zarobki.

Na mojej drodze pojawili się mentorzy, którzy już osiągnęli dokładnie to, co ja planowałam osiągnąć. Uświadomili mi, że można żyć według filozofii: najpierw praktyka, a później teoria.

W końcu…
Związałam się z marką Monat

i wprowadzam ją na rynek europejski (a niedługo także światowy).

W 12 tygodni...

Wypracowałam w firmie udziały, które są wypłacane co 3 miesiące jako nagroda za zaangażowanie.

W zaledwie 5 miesięcy...

Wypracowałam bonus w postaci luksusowego samochodu.

W ciągu 24 miesięcy...

Zrobiłam aż 7 kwalifikacji na opłacane przez firmę wycieczki all inclusive.

Dzięki temu
Aktualnie jestem jedną z najlepiej zarabiających osób na terenie Europy

To odzwierciedla zaangażowanie i pracę, jaką wykonałam.

Mam sześciocyfrowe zarobki, które stale rosną. Struktura, jaką zbudowałam, generuje obroty na poziomie ponad 800 tysięcy dolarów miesięcznie.

A co najważniejsze – mam wokół siebie 5 tysięcy wspaniałych kobiet, które dążą do tego, co ja.

Nie obiecuję Ci, że osiągniesz to samo.
Obiecuję, że MOŻESZ osiągnąć to samo,
a nawet więcej!

Przy odpowiednim zaangażowaniu i chęci do nauki jest to możliwe.
Pozwolisz sobie na to?

Dołącz do mojego zespołu